Even heerlijk uitwaaien terwijl je wandelt of fietst en ondertussen kun je genieten van de mooie omgeving die elke keer weer opduikt. En dat allemaal om ons prachtige Schipluiden heen.
Dat is precies de bedoeling van deze dag. Ook dit jaar hebben wij weer onze uiterste best gedaan om mooie routes voor jullie uit te stippelen, met wederom weer een gezellige gezamenlijke lunchplaats op de route.
Voor de wandelaars is er een tocht van 15 en een van 33 km. Fietsers kunnen zich wagen aan een route van 33 of zelfs 50 km! Na afloop is er nog gelegenheid voor een heerlijke borrel bij Indigo.
Informatie
Datum Zaterdag, 06-08-2011
Aanvang 10:00 uur
Eindtijd 17:00 uur
Leeftijd Alle leeftijden
Locatie Start bij Oude Gemeentehuis
Toegang 5 euro incl. lunch
Kinderen 2,5 euro
Inschrijving Zie ‘Let-op!’
Let Op!
- Inschrijven is verplicht en kan via evenlekkeruitwaaien@zomerfeest-schipluiden.nl of op zaterdag 30 juli tijdens de voorinschrijving of vrijdag 5 augustus van 13.00-15.00 uur. Inschrijven op de dag zelf is mogelijk, dit is exclusief lunch!
- Na afloop kunt u zich afmelden bij Indigo, waar u getrakteerd wordt op een heerlijke borrel.
De 1e consumptie is op onze kosten!
18-05-2012
» Geen activiteiten 


























































